| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare dar va rog sa fiti seriosi am 11 ani.cum iti dai seama daca un baiat te place?

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai iti da tarcoale, incearca sa-ti atraga atentia tot timpul, se comporta frumos cu tine, te priveste non-stop, iti zambeste

| melc a răspuns:

Eu am 12 ani, no big deal laughing Trecand peste.
Am inteles ca daca un baiat te place, vrea sa stea pe langa tine, si daca nu se poate, macar sa te 'aiba in aria vizuala', sa poata sa te vada. Daca sunteti mai 'apropiat', asa, s'ar putea sa incerce sa te enerveze :-s si sa devina stresant. Gandeste'te, tu ce faci cand placi un baiat?
PS: spune'le prietenilor sa ia notite cand vorbeste despre tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa iti dai seama ca un baiat te place trebuie sa opservi ca daca e rautacios cu tine atunci te place dar sa nu fie foarte rautacios doar asa si asa dar mai este unul sau mai multe lucruri care trebuie sa le sti ca sa iti dai seama ca un baiat te place trebuie sa te bage in seama si sa vorbeasca cu tine despre anumite lucruri care numai un baiat simpatic cu inima pura ar spune asta si sa iti dai seama ca te place dupa felul cum se uita la tine dar dupa ce tiai dat seama ca te place sa stii ca trebuie sa ii spui si tu sentimentele tale fata de el ca sa stii sigur ca te place pentru ca mie imi place un baiat si eu am 11 ani si el e mai mare decat mine dar chiar nu am stiut ce sa fac ca sa stiu daca ma place si el si uite ca am facut asa cum am spus mai devreme si am reusit acum sunt impreuna cu el de 1 an pentru ca m-am intalnit cu el cand aveam 10 ani si inca imi place de el si lui de mine... si scuze ca tiam spus tot ce am eu in viata mea dar am simtit nevoia sa o fac... succes cu tipul de care iti place

| xPikaChux a răspuns:

Plase!

| andreiii a răspuns:

Să fim serioşi, la 11 ani deja ţi-e gândul la iubire?