| Buburuza16 a întrebat:

Dc baietii se uita mereu la fundul unei fete? >mersi.:". Funda.:*

Răspuns Câştigător
| 202 a răspuns:

Pentru ca ei stiu ca daca tot nu pot sa atinga macar sa priveasca rolling on the floor)

si nu stiu de ce pentru ei conteaza formele! poate ca ai cred ca daca se combina cu ia poate sa o si f**a blushing scuze limbaju iti zic eu ca asta e!

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si tu ca fata la ce te uiti la un baiat? cand e cu spatele te uiti la fund si la umeri in general.
cand e cu fata te uiti la piept si un pic mai jos.
e instinct.asa faci prima data cand vezi un baiat.asa fac si ei cu noi. fug ochii.nu poti sa ii acuzi ca se uita. da sa ramana cu privirea.

| clauss a răspuns:

Pai unde vrei sa ne uitam?, dupa ce treci de o fata la ce sa te uiti decat la fund, in fata te uiti la sani si in spate la fund, e simplu si logic, am dreptate?

| nobody_9468 a răspuns:

N-am idee, mi-a zis un prieten"De cand veneai pe la mine, imi bateai apropuri iar apoi imi arata-i fundul si plecai, de pe atunci aveam fantezii cu fundul tauhee hee"
Majoritatea baietilor se uita la sani, fund. Dar si fetele se uita la ceva anume, de ce ne uitam la acel ceva?
E ceva animalic, salbatic, instinctul de aimal actioneazawinking.

Bafta.

| Derye a răspuns:

Tu de ce te uiti la TV?

Sa te simti bine, no? Uite poti considera ca asa e si la noi.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Este un gest normal pentru un barbat. Din mos stramosi asa este o trasatura naturala din dorinta de a perpetua speciawinking Vorbesc serios, tu crezi ca te uiti pentru ca iti place, dar te uiti din dorinta de imperechere! V-am explicat ca la Descovery laughing

| Me_5216 a răspuns:

Ca asta ii intereseazastraight face... ciudat. Nu?

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

laughing)))
I lol'd laughing.
Buna intrebarea laughing. Si raspunsurile la fel laughing. Eu cred ca asta e ceva din instinct, instinct animalhee hee. Ori se uita la fund, ori la sani, ori la ambele. Atunci cand se uita se gandesc la sex, la ce altceva straight face? Dar e enervant atunci cand pe un baiat il intereseaza numai formele, cum spunea si 202 "poate ca ai cred ca daca se combina cu ia poate sa o si f**a scuze limbaju iti zic eu ca asta e!".

| lollipop_5785 a răspuns:

Are dreptate @claussshappyin fata se uita la sani parq au asa privirea indreptata numa spre sanilaughingiar in spate la fundlaughingdoar unde in alta parte sa se uite? doar nu o sa se uite la incaltaminte.nuh?

| T33L a răspuns:

Se uita la fund ca le e lene sa se uite la fatawinking