| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare e normal ca un profesor sa modifice o nota din catalog (la mine la geografie la un coleg din 2 i-a facut 8 profu) si la acelasi coleg astazi nu invata nimic si nici nu avu un portofoliu si nu-i date nota iar mie imi date 3 si mi-e frica sa raman corigent si ala are 8 si 5 si toate astea doar ca profu il cunoaste pe taicasu e normal sa faca asta?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Nu,nu e normal
insa in Romania e normal,e totu pe pilewinking
Daca nu ai o pila, nu te poti angaja
Am patit-o eu cand am fost sa ma angajez ca agent de paza, eu ditamai animalu cu atestat de paza, si un catelus mic de 1, 60 cu 50 de kg cu sacu de cartofi dupa gat, fara atestat, fara nimic.
La bagat pe ala, si pe mine ca eram de 1, 85 aproape si vreo 100 de kg, nu ma angajat laughing

1 răspuns:
| Un1kuL a răspuns:

Pai in ziua de astazi daca ai relatii totul e normal.dar ai putea sa ii faci un referat dar pentru asta iti trebuie martori, declaratii, etc si ar putea iesi rau si pentru tine happy