| NYØ2002 a întrebat:

Am o intrebare:
Eu am 17 ani si inaltime aproximativ 1, 70 fara papuci si par. Mama 1, 54-1, 60 si tata are 1, 80-1,81.E posibil sa cresc pana la 1, 75m? Conteaza si de neamuri pentru ca neamurile dupa tata sunt inalti, de ex varul meu are in jur de 1, 85-1, 90 si e mai inalt ca parintii lui(Unchiul, Matusa).
E posibil sa ajung si la 1, 80?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nebănuitre sunt căile... naturii dar chiar la 1.80 puțin probabil

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că o să ajungi până la 1, 80.

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Depinde de construcția ta. Cunosc pe cineva care avea tatăl de 1.70 mama de 1.60 și ceva și sora tot cam așa. Și el avea 1.85 la 15 ani rolling on the floor)) depinde de fiecare persoană