| Lovelyix a întrebat:

foarte importanta.
M-am certat cu o colega pe facebook si apoi ne-am impacat dar prea tarziu caci ii dadusem blocheaza si report. Ei bine, acum nu mai merge sa o deblochez. Am dat la lista persoane blocate dar imi apare ca nu este nici o persoana blocata. Nu imi mai merge sa dau clic pe profilul ei, nici macar nu imi mai apare la prieteni. Ce sa fac sa o bag inapoi? Am observat ca doar mie imi apare asa..de pe contul surorii mele ea este ca si inainte.

VA ROG AJUTATI-MA! Funda pentru. un raspuns corect sau un sfat. Va rog mult de tot.

Răspuns Câştigător
| BeliebersGJB a răspuns:

Pai.Dai la SETARI DE CONFIDENTIALITATE. http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy dai acolo jos unde scrie :Persoane si aplicatii blocare: Si vezi k ai acolo toate persoanele blocate..Succes