| Z._Ben_Beny_1981 a întrebat:

Cum deblochez contul de Facebook va rog ajutati-ma! Imi apare asa: http://prntscr.com/dcgp9a

4 răspunsuri:
| laurasup11 a răspuns:

Contul tau nu-ti mai merge fiindca nu ai confirmat varsta. Daca ai citi acolo ai vedea ca ai termen 28 de zile sa-ti confirmi varsta da ca nu contul se va sterge.Si apoi da un document/o fotografie cu tine ca sa fie ei siguri, dupa accea tu iti vei recupera contul si ei iti vor sterge documentul.....Si daca ai citi ce scrie acolo ti-ai da seama poti sa imi dai prenumele, numele de familie si varsta ta si iti pot face eu.

| Z._Ben_Beny_1981 explică (pentru laurasup11):

Ma ajuti te rog foarte mult

| Z._Ben_Beny_1981 explică (pentru laurasup11):

Http://prntscr.com/dcr49i am pus o poza cu mine facuta recent care nu e pe Facebook! si data nasteri peste 18 ani si numele si prenumele si imi apare asa http://prntscr.com/dcr49i

| laurasup11 a răspuns (pentru Z._Ben_Beny_1981):

Ei iti zice ca in cazul in care ai trimes documentele gresite nu mai poti accesa contul, Dar probabil ca prin asta iti spune sa astepti eu mi-am dat cu parerea. Poate nu o fi asa...