| Alexandr1457Antonia a întrebat:

Am o întrebare. îmi place mult un băiat... Și el mă face tot timpul slabă. Dar are momente când mă i-a îmbrațe, vb cu mine se uită în ochii mei. Dar sunt momente când nici nu mă bagă în seamă.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si-a dat seama ca il placi si profita dar nu simte nimic pentru tine.

| Freya1 a răspuns:

Poate ii place felul tau de a fi dar nu si fizicul.Depinde ce fete ii plac lui si cate kg ai tu

| Alexandr1457Antonia explică (pentru Freya1):

42...

| Freya1 a răspuns (pentru Alexandr1457Antonia):

Inaltime varsta? Poate ca esti bine asa cum esti da o fi avnd el alte tipare ai grija sa nu stea cu tine din plictiseala

| Alexandr1457Antonia explică (pentru Freya1):

16 ani aproape 17 160 înălțime.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Alexandr1457Antonia):

Arati superb!

| Freya1 a răspuns:

Da esti cam slabuta.Ar trebui sa ai macar 48 50kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca e nehotarat.

| nhhv a răspuns:

Poate că el te consideră o prietenă sau nu știe ce vrea.