| Brunetzikaa a întrebat:

Am o intrebare, in special pentru baietii...si ii rog sa fie sinceri...
este adevarat cu cat fata este mai indiferenta cu voi, va atrage mai mult?:-s sincer...

Răspuns Câştigător
| ShockWaveee a răspuns:

Da la multi baieti asa se intampla! si la mine big grin cu cat e ea mai indiferenta cu atat ne starneste noua interesul! dar sa si flirteze 2-3 zile apoi sa fie indiferenta e si mai bine apoi iar flirt

| Brunetzikaa explică (pentru ShockWaveee):

Imi place rasp tautongue:X.

5 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Atentia da desigur la fel ii si cu voi fetele happy ii ca si cum ne-am face grijihappy

| Nuvăsufăr a răspuns:

Sincer da, efectul psihologiei inverse. happy

| florin193 a răspuns:

Nu neaparat, de exemplu pe mine ma atrage la o fata, caracterul si iti dai seama de asta din vorbele spuse. mie imi plac fetele mai arogante si putin fitoase
conteaza si fizicul dar sunt unele fete care atrag prin alte feluri un baiat cum ar fi :vocea, comportamentul, etc.
in concluzie poti sa fii atragatoare din diferite puncte de vedere
parerea mea

| JiTerra a răspuns:

Depide...dar la mine merge laughing