| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu mi-a spus ca si a sarutat cel mai bun prieten pentru o anumita suma de bani, si facea misto ca s-a sarutat mai mult cu el decat o facea cu mine, intr o singura zi, ceea ce m-a deranjat pentru ca nu cred ca el ar fi de acord sa fac acelasi lucru cu o fata sau un baiat, la fel, pentru niste bani, sau nu.
In alte zile, imi spunea cum isi saruta prietenele in anumite jocuri, gen sticluta, dar nu a vrut sa mi zica ce prietene, deoarece m as "supara", chiar daca nu as face asta stiind ca a fost cu mult timp in urma de relatia noastra. Oricum, ma simt foarte prost, de exemplu, de multe ori nu am chef sa l sarut sau ceva, iar el se supara foarte tare, sau ma trage s o fac, chiar daca ii repet ca nu vreau. Ce as putea face ca sa ma simt mai bine?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să știi că și eu am cam aceeași reacție ca tine la astfel de cicăleală, mă rănește și mă face să nu mai fiu receptivă la a primi sau a da afecțiune. vorbește cu el deschis și spune-i calm și frumos că te deranjează să auzi astfel de lucruri.

| Andreeush a răspuns:

Scuză-mă dar ce vârstă are iubitul tău?

| Sorina637 a răspuns (pentru Andreeush):

16 jumate, cred ca s-a mai trimis raspunsul o data

| Donsavas a răspuns:

El simte nevoie de afectiune, de sărutări. Tu il respingi. Se simte ignorat sentimental. Tu vrei sa fie un iubit respectabil da uiti ca in ochii lui ii e greu sa te mai vada ca pe o iubita.

| SG1995 a răspuns:

Wait a sec, de dracu ai fi geloasă că iubitul tău a sărutat un tip?

| Sorina637 a răspuns (pentru SG1995):

N am zis ca s geloasalaughing)))))))) doar ca mi se plangea ca eu nu ma sarut cu el si ca el s o sarutat de mai multe ori cu tipul ala

| Sorina637 a răspuns (pentru SG1995):

Mno, si faza e ca eu i-am zis cum m-am sarutat cu o fosta colega si a devenit foarte gelos, da' nici macar sarut n a fost

| SG1995 a răspuns (pentru Sorina637):

Pe bune gelos?
Adică înțeleg dacă te sărutai cu un tip să fie gelos, dar aproape orice tip hetero are fantezia de-a vedea două fete /femei sărutându -se.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Să nu mai pui la suflet toate glumele lui, poate doar te cicălește.

| MPersephone a răspuns:

Sa te desparti.