| Rares24 a întrebat:

Am o intrebare jalnica! I don't want to see cum am zis vreau saa slabesc si merew cand ascult muizca ma gandesc ce slab o a fiu sa ask muzica in timp ce slabesc si a doua zi uit cu totu' :-l! Va intreb:Credeti ca cu ajutorul muzicii pot slabi mult? Adica sa alerg pemuzica preferata pe mp3 sa fac exercitii in camera cu muzica pornita la pc... sa asck muzica cand vad fast food sau ciocolata etc... scuze de intrebare dar vreau sa stiu raspunsuri cat mai repede I don't want to see pls crying(( sunt neajutorat crying(

Răspuns Câştigător
| Cryssy_6590 a răspuns:

Buna rares si eu am patit la fel si dimineata cand ma trezeam pe stomacut gol ma puneam la pc puneam o melodie (preferata) si ma apucam sa fac abdomene... apoi usor usor mi-am impus sa nu mai mananc fast food si ciocolata si mi-a reusit oricum faza cu abdomenele o poti face cand te trezesti si inainte sa te pui la somn apropo incearca sa mananci multe fructe(mere )si sa eviti strugurii si bananele caci ingrasa rau si niciodata cand te ridici de la masa sa nu te ridici satul si sa eviti sa mananci dupa ora 6 daca ti se face foame mananca un fruct big hug : Daca mai vrei sa vb id meu este:emi_emo_criss...

3 răspunsuri:
| UNomBATRAN a răspuns:

Vrei sa slabesti? fa-ti o prietena -destupata- si minim 2 ore pe zi fa exercitii cu ea (in pat) cu muzica data la relantiu`si in maxim 2 luni esti scandura.si consuma cate 50g de tarie(preferabil coniac) inainte sa te apuci de treabawinking- fii desteptwinking

| Rares24 explică:

AaaaaaUNomBatran...oi fi uh batran dar eu de abia fac 14 ani nu :::: intelegi nu de acum, si coniac?straight face mi se pare...:-s banal sa spui asa straight face ti-am zis fac de abia 14 ani straight face

| Angelo_8993 a răspuns:

Acultal pe unombatran ca adevar graieste... oricum alta varianta nu ai avea decat sa te abti de la chestiile alea. pentru ca muzica nu ajuta asa mult dar daca u te simti mai bine asa ascult-o