| jjijnbbhfsrt a întrebat:

Am o problema cu microfonul de la laptop(e microfon incorporat). Cand vorbesc cu cineva persoana respectiva nu ma aude, se aude doar un zgomot foarte puternic si nu imi dau seama unde e problema.Am reinstalat si windowsul si nimic.Cine ma poate ajuta?

6 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

E o problema foarte grava... Si eu pateam la fel, dar noroc ca l-am dus la reparat, caci daca il mai lasam mult, se strica de tot si trebuia sa dau bani pentru un microfon nou-nout. Nu imi place sa ma laud, dar acum merge ca pe roate! Daca nu il duci si tu, o sa se strice, si nu mai poti vorbithumbs up! Daca nu vrei sa il duci la reparat, poti sa iti iei la revedere de la el, si vorbesti prin scris pe messenger (sau pentru ce vroiai sa spui). Daca ti se strica la calculator, trebuie facut ceva, tot la fel. Si daca il lasi asa mereu, nu il repari, se strica laptopul, si nu ai vrea asta. Ok? Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Askaw0w a răspuns:

Trebuie sa iti instalez voice deoarece microfonul tau merge perfect dar trebuie sa instalezi voice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce faci tu cand vorbestila microfon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai intrebat pe cei de unde ai bagat internet? si eu am laptop cu microfon incorporat dar nu merge de la Vodafone de unde am bagat netu

| ::::Diana::::: a răspuns:

Si eu am patit-o.Era un zgomot care era atat de puternic ca trebuia sa-mi scot castile.
Dupa parerea mea ar trebui sa-ti cumperi un microfon nou.