| nadano123 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata dar tot ma macina.
Stau intr-o curte in care parintii mei au si eu dreptul dar si matusa mea,casa va spun mai drept ea este o fire foarte rea adica daca ea vine pe la noi in casa trebuie sa dea toata casa cu curul in sus, si sa face ce vrea ea, adica este foarte nesimtita de felul ei.
Plus ca matusa mea are o fata mai mica cu care stau mai mereu dar m-am cam saturat deoarece pe ea o doare undeva daca m-am plictisit si eu sau nu mai vreau sa stau cu fiisa.
Vreau sa imi dati si mie o motivatie sa nu ma mai gandesc ca mereu o sa vina peste noi.
Anticipat, dau funda + vot cu cel mai mare drag.
Scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| Clouds a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui ca nu vrei sa stai cu cea mica si in legatura cu matusa ta aceasta ar trebui tratata cu indiferenta..si asa ar las-o balta.

2 răspunsuri:
| killforfun19 a răspuns:

Pai in primul rant tu ai putea vorbi cu parinti tai ca te deranjeaza faptul ca trebuie sa stai mereu cu cea mica! Si in privinta cu matusa ta eu cred ca atunci cand nu o sa mai aibe nevoie de ajutor nu o sa mai vina pe la voi!

| nadano123 explică:

Mersi la amandoi, amandoua sunt bune raspunsuri dar nu mai stiam pe care sa le aleg.