| ChuPaChuPsPinK a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata laughing
In viata reala te poti teleporta?laughing laughing laughing laughing laughing laughing
fundita laughing laughing laughing sa fie un raspuns mai explicit sa inteleg big grin

Răspuns Câştigător
| LitaKamelya a răspuns:

Eu cred ca da, dar pot cei de la NASA, pentru ca ei au foarte multe chestii pe acolo care nu le publica sau nu vorbesct despre ele deoarece sunt secrete, deci cu siguranta exista asa ceva doar ca NASA o tine pentru ea

2 răspunsuri:
| LuluRawrr a răspuns:

Hua cei de la NASA atunci:]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta nu e ciudata, ci inutila.Iar raspunsul este ca nu, doar cei de la NASA pot.