| DouaPuncteIcs a întrebat:

Ciudata intrebarelaughing:
Ce e sims1, 2, 3?big grin
funda celui mai explicitlaughing

5 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Este ca o lume virtuala.in acest joc poti crea persoane singure sau familii. le poti lua un servivi, ii poti face sa se indragosteasca de altii, cumperi o casa, o mobilezi, faci copii.
eu am jucat the sims 2 dar mi-a zis cineva ca the sims 3 e mult mai super.
eu ti-l recomand

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Uite aici informatii:
http://ro.wikipedia.org/wiki/The_Sims

:x e super jocul sims.

funda?;;)

| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Este un joc. Iti alegi ca un fel de avatare 3D si iti construiesti o casa, iti iei un loc de munca, te casatoresti faci copii etc. e ca in viata reala tongue

| kaTTsu a răspuns:

Un simulator care vrea sa defineasca viata reala pe un joc.
Adica te creezi pe tine iti faci o familie un catel o casa si il joci ore.
Dupaia afli ca e banal happy

| DixieBloom a răspuns:

Pei primadata iti creezi personajul or o familie si dupa cumperi o casa o mobilizezi dupa cauti baieti tralala vorbesti te saruti cu el dupa te casatoresti cu el faci copii dai party tralala dupa copii pot sa creasca isi gasesc un iubit si se casatoresc cu ei si dupa tot asa o sa ai grija de toti simsi tai care se creaza poti sa iti iei si un animal daca ai sims2 pets sims 3 pets la 1 nu stiu cum e dar il am e tare naspa nu ti-l recomand mai mult pe sims 2 si pe 3 E ca un joc virtual poate sa moara de electricitate de foc poate sa moara si in piscina daca se ineaca sau de batranete si mereu cand simsi tai vrea mancare si vrea pe aragaz mereu sa ai grija ca dupa arde aragazul si daca nu stingi cat mai repede poate sa moara or se arde si asa moare vine moartea si il ia in vacanta desi e obositor la ochi sa tot ai grija de ei a da poate sa moara si de mancare Sper ca te-am ajutat nu stiu daca chiar ai inteles dar ma bucur ca ca te-am ajutat