| corina977 a întrebat:

Am o intrebare mai dificila.as vrea sa fac intr-un fel sa ma duc cu prietena mea la un spectacol maine si ideea este ca nu prea avem cum.noi de la scoala nu putem iesi decat cu bilet si cum nici un profesor de maine nu e normal la cap nu o sa ne dea nimeni bilet asa ca trebuie sa vina un parinte sa ne ia deci noi vrem sa plecam la 4 dar mama nu poate sa vina decat la 3 pentru ca mama ei e la servici noi am pleca la 3 dar vrem sa stam si la ora de istorie. iar la spectacol daca plecam de la 3 ajungem pre devreme pentru ca spectacolul incepe la 6. logic cand ieseam noi de la scoala.sunt intr-o situatie fara solutie nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai duceti la scoala. tongue ce daca aveti isto? asta e