| CatalinaMA a întrebat:

vin sa va adresez o intrebare la care sper sa ma puteti ajuta..pe 15 august anul acesta urmeaza sa implinesc 18 ani insa pe 19 iunie urmeaza sa plec in Italia, intorcandu-ma pe 18 august. imi pot schimba buletinul inainte sa plec? daca da, o sa mi se elibereze inainte de plecare? ..pentru a nu intampina probleme la intoarcere cu buletinul expirat.
Sper ca m-am facut inteleasa si o sa primesc un raspuns cat mai repede. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Claudia1397 a răspuns:

Cu placere happy Am avut aceeasi problema si te inteleg!
Succes! :*

3 răspunsuri:
| Claudia1397 a răspuns:

Normal ca il poti face, dar tutorele tau trebuie sa fie prezent. procedura e aceeasi.ti-l da normal. nu conteaza ca nu ii ai inca impliniti happy

| CatalinaMA explică (pentru Claudia1397):

Deci il pot face chiar daca e cu 2-3 luni inainte ^_^ ce bine, nu eram sigura pentru ca am auzit fel si fel de raspunsuri de la alte persoane..si voiam sa stiu sigur, sa pot sa imi cumpar biletul zilele astea. multumesc!

| CatalinaMA explică (pentru Claudia1397):

Multumesc :*!

| Claudia1397 a răspuns (pentru CatalinaMA):

Cu placere happy Am avut aceeasi problema si te inteleg!
Succes! :*