| anonim_4396 a întrebat:

AM O INTREBARE maine fac de servici afara la usa si cred ca nu imi vine colega cum sa o rog pe invatoare sa fac cu baiatul de care imi place?

Răspuns Câştigător
| AnDrEeAcOoL a răspuns:

Da! clar ar trebui sa faci astawinking baietii nu prea vorbesc serios decat atunci cand sunt singuri, iar asta ar fi cea mai buna metoda sa afli daca te place, sau nuhappy BAFTA!

2 răspunsuri:
| kittyKatAlawaysHappy a răspuns:

Pai deoinde si de ea. Daca este intelegatoare sau nu. Poti sa o intrebi daca X (baiatul de care iti place poate sa faca de servici cu tine) si daca te intreaba de ce ii poti spune ca ti se pare cel mai dragut din clasa sau cel mai de treaba. S-ar putea sa iti dea voie. Sau spune-i mai pe ocolite ca tie ti se pare ca X este de treaba dragut...si ca se poarta frumos etc. si dupa aia."Stiti, ar putea sa fie el de servici cu mine, pentru. ca Y(colega ta) nu a venit si nu ai cu cine sta si el mi se pare cel mai potrivit". Sa-i spui ca o rogi frumos.

sper ca te-am ajutat. Bafta!

| babaliba a răspuns:

Roago frumos si poate va accepta