| IonutMiki1988 a întrebat:

Salut.Am o intrebare.
Daca un coleg o place pe o colega,iar acea colega nu-l prea place dar il place pe un baiat,baiatul acesta o place pe alta colega de a mea, iar colega asta il place pe colegul meu.
Cum put sa-i cuplez pe colegul meu cu fata pe care o place.
Va rog frumos sa ma ajutati si cer seriozitate

12 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Nu am inteles nimic, si de ce trebuie sa te bagi tu? lasa - i pe ei sa isi faca valu, ca daca ceva nu va merge tu vei fi vionvat

| IonutMiki1988 explică (pentru doreal):

Eu am mai format 4 cupluri deci nu se vor supara pe mine.colegul acela si fata care il place m-au rugat sa-i ajut

| doreal a răspuns (pentru IonutMiki1988):

Dragut ca ai format 4 cupluri, te poti duce la mireasa pentru fiul meu

| TheAvenger a răspuns:

Mai citește și tu o dată întrebarea, și vezi dacă înțelegi ceva din tot ce ai scris.

| IonutMiki1988 explică (pentru TheAvenger):

Ce nu intelegi.hai sa notam cu litere poate intelegi mai bine, deci x o place pe a, a il place pe z, z o place pe i, iar i il place pe x.deci am format un patrat amoros.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Tu cu cine esti cuplat?

| IonutMiki1988 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Momentan cu nimeni fetele de la mine sunt cam urate

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru IonutMiki1988):

Cupleaza-te si pe urma du grija altora

| DraCuShoara a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti un fel de "Cupidon"? laughing))

| IonutMiki1988 explică:

Stiu sigur ca nu se vor supara pentru ca am conbinat deja 4 baieti cu 4 fete dar in problema lor nu stiu ce sa fac.colegul acela m-a rugat din toata inima lui

| IonutMiki1988 explică:

Eu am mai format 4 (cupluri) deci nu se vor supara deoarece colegul meu si colega care il place pe el m-au rugat sa-i ajut

| IonutMiki1988 explică:

Eu vam rugat sa ma ajutati cu, cateva sfaturi.nu sa-mi spuneti ce sunt sau ce nu sunt.