| MrsBrunetzyka a întrebat:

Am citit o intrebare :"Tu esti tru?". ce inseamna tru?

va rooog nu radeti de mine. chiar nu stiu

9 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Poate s-a incurcat,, nu exista asa cuvint! poate a vrut sa pue intrebarea "tu esti tu?", exista posibilitati ca sa fie o mica greseala ca doar T sta linga R pe tastatura!winking

| andrei95 a răspuns:

Ceva de genu "esti tare" folosesc astia care sunt emo si se cred inteligenti

| sunset a răspuns:

Tru=true;
Adica daca esti adevarata, respectiv nu esti falsa.
Numai bine!

| Anablondyi a răspuns:

Esti smecher...asa s-ar traduce dar e la modu idiot de a spune laughing mai bine spui direct ''esti smecher.laughing

| CurcubeulColorat a răspuns:

,, tru'' inseamna adevarat, e un cuvant in limba engleza.Normal se scrie,, true''.

| ℬaby a răspuns:

Buna! Nu e nimic de raS:*

Tru inseamna la moda, frumos/a, dragut. ceva de bine:*

| alone a răspuns:

Inseamna tu esti adevarata...

| AnnA_9354 a răspuns:

Tru- true = adevarat/a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool
misto