| bbyyyyyyyy a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti [cu varste intre 13-15 ani]. Deci ce fel de fete va plac? Cum sa arate, sa se comporte? Stiu ca depinde da baiat dar vreau si niste pareri. fundita

Răspuns Câştigător
| devil1995 a răspuns:

Eu am 14 si imi plac fetele la moda,fireste frumoase,sa nu fie proaste, siisa nu fie roscate in rest blonde, brunete etc. da

Funda?

| Jigsaw a răspuns (pentru devil1995):

Era,parca,o intrebare pentru baieti.

4 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Fii tu insati. si o sa te placa oricine.
Daca o sa te schimbi dupa cum le place lor, nu o sa le atragi interesul
Ai incredere in tine

| sweet4ngel a răspuns:

Trebuie să fi tu însăi dar dacă mă întrebi pe mine îmi plac fetele de gaşcă care nu prea ascultă profesorii dar totuşi cu note mai măricele şi poţi şi asta cu moda

| Primo a răspuns:

Mie imi plac fetele sincere ( fara fite de dorbanti ). Mint daca spun ca aspectul nu conteaza dar sa fie dragute nu exagerat de frumoase si cam atit.