| mysmile a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce se pricep in domeniu,am 1, 76,62 kg si am cateva intrebari legate de corp, am latimea in spate de 43 cm cu tot cu umeri,sunt mic,mare, normal? trebuie sa ma dezvolt? tin sa mentionez ca nu m-am apucat inca de sala

4 răspunsuri:
| asclepius a răspuns:

Daca ai in jur de 12-14 ani e perfect normalsmug nu ti as recomanda sa te apuci de sala deoarece la varsta asta nu prea ai timp decat daca esti un elev de nimic

| mysmile explică (pentru asclepius):

Am 17 ani...

| mysmile explică (pentru asclepius):

Bine,43 am cu spatele drept drept, putin aplecat incordat, e 48... e ok? pentru 17 ani?

| asclepius a răspuns (pentru mysmile):

Ai putea fi su putin mai inalt... si mai greu...adica la ce ai tu acum ar trebui sa te apuci de sala, si varsta corespunde.