| Thebadasssss a întrebat:

Salut la toti! Am si eu o intrebare: cam care ar fi latimea normala (pentru un adolescent de 18 ani) in umeri ca am impresia ca sunt cam ingust in umeri si am devenit complexat din aceasta cauza. Mentionez ca am facut sala timp de 2 luni si atunci s au vazut schimbari in bine. Momentan nu mai am cum pentru ca sunt a 12-a si trebuie sa ma pun pe invatat.
Mersi!

1 răspuns:
| paul999 a răspuns:

Pai depinde sunt unii la 18 ani care au 1.60-66-67 depinde... daca ai macar 1.70-1.75 e bine! bafta