| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei de clasa a VIII-a. happy Mai este putin pana la evaluarile nationale si as vrea sa stiu: Va simtiti pregatiti? Va e un pic teama de ele?

4 răspunsuri:
| kiduţa18 a răspuns:

Nu, nu mă simt pregătită și mi-e cam frică de ele. Încerc să mă relaxez și sper să fie bine. Tu cum te simți? ^^

| fuckeveryone a răspuns (pentru kiduţa18):

Pai sunt destul de pregatita... neatentia e cea mai mare problema a mea.winking Oricum, frica tot o am pentru ca examenele astea reprezinta deocamdata cel mai important pas spre viitor in ordinde cronologica. Sper sa intru la liceul si clasa dorita! Asta-i cea mai arzatoare dorinta a mea momentan!

| kiduţa18 a răspuns (pentru fuckeveryone):

Sper să ai noroc și să ajungi unde dorești să ajungi. :* Baftă.

| fuckeveryone a răspuns (pentru kiduţa18):

Asta iti doresc si eu! Multumesc mult. happy