| krysty199 a întrebat:

Sunt clasa a VIII si ma intrebam daca rezultatele de la evaluarile nationale se dau si pe internet? Daca da dati-mi si mie linkul de la site ( sunt din Dambovita ) Funda MUltulesc!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.realitatea.net/......14536.html
Pa, pa.

| JustmeV a răspuns:

Pe 3 iulie se afiseaza, dupa aflarea rezultatelor finale de dupa contestatii. Pe www.edu.ro sau pe Inspectoratul Scolar Judetean.

| deeadeea111 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru dar se pare ca va trebui sa asteptam pana marti sau miercuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se vor afisa pe www.edu.ro
Te pup!

| AndreeeaDaniela a răspuns:

Se afiseaza pe 3 iulie pe edu.ro.

| Azµre a răspuns (pentru AndreeeaDaniela):

Degeaba le spui... s-a pus întrebarea de 1000 de ori și nici măcar nu s-au obosit să citească alte postări sau pe net să vadă că spune clar că pe 3-4 se vor afișa...

| AndreeeaDaniela a răspuns (pentru Azµre):

La asta ma gandeam si eu cand am vazut ca majoritatea intrebarilor de la catgoria "Eductie si Cultura Generala" vizau subiectul asta, dar am zis sa nu fiu rautacioasa, avand in vedere ca si eu ma numar printre viitorii boboci.
Trist este ca putini se sinchisesc sa consulte nenorocitul ala de Calendar al Evaluarii Nationale in care sunt prezentate cu lux de amanunte toate chestiile de genul asta.