| Stefanste720 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete de ce majoritatea fetelor isi bat joc sau profita sau chiar nu ii baga in seama pe baietii cuminti si cumsecade si sunt atrase tot mai mult de baietii rai care fumeaza care au avut mai multe iubite si din astea iar, dupa ce isi bat joc de ele se tot intreaba de ce toti baietii sunt niste porci si unde sunt aceei baieti care le iubesc cu adevarat si care nu ar putea sa isi bata joc de ele si vor sa fie cu un astfel de baiat dar odata ce a fost bataia de joc a unei fete baiatul acela cuminte se schimba si devine tot unul nesimtit si etc eu nu inteleg de ce?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Pai,fetele,de obicei, sunt atrase de partea negativa. Incearca sa-ti gasesti o fata ce o intereseaza persoana ta, nu a altuia. Sau. Cel mai bine, te vei indragosti la momentul potrivit. Nu are rost sa toti cauti acea persoana. Nu-i place, las-o. Dupa va sfarsi sa nu mai vorbeasca cu tine.

1 răspuns:
| piciulikLui a răspuns:

Nu toate fetele sunt asa... big grin