| Gigea21224 a întrebat:

Vad multe fete care sunt atrase in general de băieții mai răi.
Voi fetelor va plac băieții răi?
Sau băieții mai cuminți?
Si de ce?
Răspunsul cel mai sincer va primi funda

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ceea ce ne place nu noi alegem,nu tu alegi sasi intre penisul in erectie cand vezi una frumoasa dezbracata pur simplu se intampla,fetele sunt asa programate genetic nu e vina lor,de ce le place acest tip de barbati? pentru ca asa au evoluat stramosi nostri,milioane de anii femeile alegeau cei mai buni vanatori ca daca alegeau prost azi noi nu existam, aceti tipi rai sunt reflectia acelor vanatori buni, inalti, frumosi, musculosi cu carcater de barbat matur, hotarat

| Superior a răspuns:

Sunt atrase de baieti rai? Eu ce vad la baietii rai e ca nu stiu sa faca o adunare si 50% din vocabularul lor sunt injuraturi, unele nici ei nu stiu ce inseamna dar le zic sa se dea mari.

| pufipo a răspuns:

Bună,
Mie mi-au plăcut mereu băieţii cuminţi şi devreme acasă, ca să îi zicem aşa - pentru că aşa sunt eu, nu am fost exagerat de rebelă, mi-am văzut de ale mele.

| Paulla_Paulla_1997 a răspuns:

Buna, de obicei fetelor le plac baietii mai mari! Nu neaparat mai rai :-D