| Răducu2000 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Acum un an, in cls a 7-a aveam o fata in clasa cu mine pe care o placeam. Eu sunt o fire amuzanta si serioasa in ac timp. La inceput ii placea cand incercam sa o agat si o bagam in seama, apoi a inceput sa ma urasca
Sa mai incerc anul asta sa o impresionez?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu mai incerca la ea, cauta alta fata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a vrut o relatie de la tine, si tu te-ai purtat ca un joker, de unde sa stiu ce e in capul ei? si in al tau? Fi mai dragut cu ea, nu stiu, ce intelegi tu prin "incercam sa o agat"? adica tu vroiai sa o agati si ea nu vroia sa fie impreuna?

| Danişor a răspuns:

A vrut o relatie de la tine, si tu nu te-ai purtat atare.