| Alexandra5906 a întrebat:

Buna!
Vreau sa ma omor asta simt acum si totusi nu am tupeu.
Totul a inceput cand ma placeau doi baieti (sentimentul era reciproc) acum amandoi au prietena, i-am pierdut pe amandoi, i-am iubit la fel de mult. Cum ar fi x si y.Pe x il cunosc e in clasa cu mine si ne placeam iar y face naveta pana la Bucuresti (eu sunt din Buc). Sunt o fire sensibila si rusinoasa si nu am avut tupeu sa ma intalnesc cu y si ce a zis ce e si cu asta cum sa fiu intr-o relatie cu ea... prin aceasta "intrebare" incerc sa ma descarc. imi puteti da niste sfaturi?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

112.o sa stie ce sa faca...

| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Dap
uite si eu am patit asa numa cas baiat
e foarte simplu combinate cu altu care iti place foarte foarte mult si in scurt timp o sai uiti
dar baiatu respectiv trebuie sa te inteleaga si sa te iubeasca la fel de ult
dar nu uita ca daca a fost iubire adevarata si nu doar pemporan nu o sai uiti mult timp;-)
distreazate fa ceva care nu trebuie sa te gandesti la ei;-)

| Pooc a răspuns:

Nu trebuie sa suferi. Gandeste pozitiv! Stiu cum te simti, toti trecem si printr-o perioada grea pentru ca viata nu e colorata. Ce trebuie sa faci e sa vorbesti cu y [ daca x are prietena arata-i ca nu esti interesata ]. happy. Si daca y nu te vrea atunci nu trebuie sa suferi. Trebuie sa fi fericita! Mai sunt baieti love struck. In plus nu te omori! Gandeste-te la familie, cat vor suferi sau la prieteniwinking. Capul sus, nu te lasa batuta! Mai ai multe de vazut smug.