| HeavenlyLight a întrebat:

Persoanele foarte pacatoase,criminalii,prostituatele,actorii de filme xxx,violatorii, etc.
Nu se gandesc ca vor muri si ca vor arde pe veci in iad?
Aica cred ca ei stiu prea bine ca nu o sa traiasca vesnic.
Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Eu cred ca exact pentru ca nu traiesc vesnic fac ce le place.
credinciosii ce-or sa faca atunci cand o sa afle ca moartea e sfarsitul si ca toata viata lor au facut ce scrie intr-o carte in loc sa faca ce le place

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un criminal sau un violator nu se gandeste la pedeapsa reala de ani grei de inchisoare. Chiar crezi ca se gandeste ce o sa se intample cu sufletul sau dupa ce moare?

| FLoryLoly a răspuns:

Cred ca ai 100 la 100% dreptate!