| denyiii a întrebat:

Am o intrebare putin mai stupida happy...dar am nevoie repede de raspuns... spuneti-mi va rog cum imi pun o poza de profil pe contul de la youtbe? cand mi l-am facut nu vroiam poza, dar acum vreau si am incercat peste tot dar tot de altceva dau, nu gasesc nicicum! FUNDA

Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Sus in dreapta ai numele tau dai pe apoi pe setings(setari) apoi o sa iti apara o fereastra si ai undv o poza cu albastru dedesubt scrie modificati si de acolote descurci
funda?

| denyiii explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Stiu cum zici, ca si eu tot asa am facut si a aparut poza pe care o vroiam acolo(sus) unde imi scrie si numele, dar cand las un comment sau asa tot poza aia cu albastru imi apre...deci poza pe care am pus-o se vede sus dar la comm-uri nu! intelegi? happy

| denyiii explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Gata am rezolvat-o! laughing merci :*

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru denyiii):

Merci si tiewinking