| Anemona a întrebat:

Hey buna! am si eu o intrebare si promit ca va dau cate fundite vreti daca imi faceti rost de un raspuns!
Vreau sa stiu daca cunoasteti un baiat, fan anahi, din bucuresti care a fost la concert a facut poza cu anahi si era cu 2 prietene.sica si gesica sau nu mai stiu cumlaughingam uitat sa ii cerem idul si vroiam sa tinem legatura ca era chiar de treaba...parca il chema alex...sau chiar nu mai stiu cum iol chema nu tineti cont de nume.are 16 ani si e la un liceu sau nu stiu cu un nume putin mai complicat.era brunet nu foarte inalt si vesel asa cu o voce mai subtirelaughingva roooog daca il cunoasteti sau nu stiu da-ti si voi un mesaj chiar am nevoie de raspuns dau funditse muuultelaughing:*a.si scuze de categorie da are multe accesari:*

Răspuns Câştigător
| ZambescSiGata a răspuns:

Nu stiam ca exista oameni cu glume mai proaste ca voi! Fata a pus o intrebare, la care trebuia sa dati un raspuns! Si succes in cautarea idului.happy

4 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Mai mult de o fundita nu poti da iar in legatura cu tipul ala e gaywinking

| Anemona explică:

Mda...eu vorbeam destul destul de serios. acum stiu ca aveti chef de glume da poate le scrieti in alta parte.in legatura cu iepuras.eu cred ca am dat destule date despre el si se putea face sa se gaseasca macar o prietena de-a lui sau in fine. da ma rog.si tipu nu.nu era gay

| Silviu591 a răspuns:

Vezi ca poate chiar baga id-ul ala. ca poate ii place cum incepe laughing)

bun raspuns iepuras laughing

| zhady a răspuns:

Gata, am cautat prin tot Bucurestiul si l-am gasit, a zis ca vrea sa te cunoasca, are id -> anal_peter57@yahoo.com bafta!