| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si eu:cum sa imi deblochez id-ul de mess? Imi apare,, your account has been locked.(81003003) Va rog din suflet, ajutati-ma!

77 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Daca sti intrebarea de siguranta foloseste-o si il deblochezi...asa mi-a facut si mie ca intrasem pe un site unde mi-am bagat parola si id si il luasera unii datele straight face

| Zâmbărici a răspuns:

Poi iti poti schimba parolawinking

| kh1ss a răspuns:

Ti-au blocat id`ul pentru 24 de ore pentru ca ai bagat parola gresit de prea multe ori...

| Wtf9000 a răspuns:

Cineva, sau tu ai bagat parola gresit de prea multe ori si ti l-au blocat. Pentru 24 de ore.
Sau s-ar putea sa ai Vista si messenger 9. In cazul asta instaleaza Messenger 8 si mai incearca.

| cristina_6456 a răspuns:

POTI SA DAI LA FORGOT YOUR PASSWORD SI DACA MAISTII DATELE DE CAND TIAI FACUT MESSENGERU O SA TE LASE SA PUI PAROLA NOUA DAR ORICUM O SA FIE BLOAT DOAR PT 24 ORE PT CA AI BAGAT PAROLA GRESITA DE MAI MULTE ORI

| dance4life a răspuns:

Asculta de grimlaughing stie el ce stiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o intrebare si eu...cum sa imi deblochez id-ul de mess? imi apare,, your account has been locked.(81003003) va rog din suflet ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi pot debloca ID-ul k au trecuth 5 zile sh tot asa imi zice your account has been locked sh niste nr PLS ajutati-ma...big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine au trecut 3 luni.si tot asa imi spune chestia aia cu 24 de ore.mda.ce sa mai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca bagam apoi parola buna, tot aceeasi chestie imi afisa.
Pentru cine e putin atent, apare pe acolo un buton pe care scrie Sign-In Problems? care in romaneste se traduce prin: Probleme la conectare?
Cum aveam o problema, doar se blocase id-ul, am apasat pe butonul respectiv.
Si mi s-a deschis o pagina de la Yahoo in care imi cereau sa introduc parola pentru id-ul meu.

Cum sunt baiat ascultator, am introdus parola, am dat Sign In si am asteptat sa se incarce pagina.
Apoi am verificat pe messenger.
Surpriza, id-ul era deblocat.

Asa ca daca va mai blocati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fac daca nu mi se dobloceaza
incercai si sa bag parola gresita si acelasi imi apare., your account has been locked.(81003003)si eu cred ce e ceva de la id
ca mi la blocat cineva
si nu cerd ca se debloceaza dupa 24h

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare am id-ul blokat cum il pot debloka?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva sau tu ai bagat prea multe parole gresite si ti-a dlocat pentru 24 ore

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel si eu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aja imi apare si mei eu mi-am facut un alt id pana trec 24h iar dupa ce trec acele h intru din nou pe id meu de dinainte sper ca o sa mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt baiat destept si am dat la sing-in si mi-a aparut mi-am bagat parola corecta dar mi-a zis ca e gresita si surpriza id tot nu era deblokat. O sa astept 24 h daca nu mi se deblokeaza nu stiu ce sa facstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuj asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi apare asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id-ul meu e blocat...si nu ma lasa nici sa-i schimb parola ''Sorry, your password can't be reset online (9024)

For security reasons, we require you to contact Customer Care'' crying ce pot sa-i fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

 ▼) Raspuns anonim:
Chiar daca bagam apoi parola buna, tot aceeasi chestie imi afisa.

Pentru cine e putin atent, apare pe acolo un buton pe care scrie Sign-In Problems? care in romaneste se traduce prin: Probleme la conectare?

Cum aveam o problema, doar se blocase id-ul, am apasat pe butonul respectiv.

Si mi s-a deschis o pagina de la Yahoo in care imi cereau sa introduc parola pentru id-ul meu.

Cum sunt baiat ascultator, am introdus parola, am dat Sign In si am asteptat sa se incarce pagina.

Apoi am verificat pe messenger.

Surpriza, id-ul era deblocat.

Asa ca daca va mai blocati

si mie mi s-a blocat id-ul si am reusit sa-l deblochez cu ajutorul vostru, va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si al meu e blocat...sad poate o sa isi dea drumulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutati-ma si pe mine sa imi aflu parola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu aceeasi problema imi zice "your account has been loched" ce mosu meu sa-i fac ca nu stiu de ce mi-a aparut asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut aceiasi problema
si nu am asteptat nici 5 minute sa vad daca isi revine...intrati pe mail si va schimbati parola... apoi o sa va mearga! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare, eu incerc sa dau sign in pe mess si dupa ce scriu idul si parola si dau sign in, nu face nimica, nu-mi da nici o eroare, nu-mi intra pe mess, dar imi intra pe pagina de yahoo si-mi zice sa-mi fac un cont nou pe yahoo pentru ca n-am nici unu, de ce se intampla astea? mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa imi deblochez id-ul de mess? imi apare,, your account has been locked.(81003003). va rog din suflet ajutati-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da mie nu imi mere nici dupa 24 de ore ca am 3 zile ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi deblochez id-ul de mess? Imi apare,, your account has been locked.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Your account has been locked.(81003003) prietenul meu avea blocat de 4 saptamani mesul si am reusit cu ajutorul vostru. am luat cate un pic de la fiecare
1.intai intri pe linkul de mai jos:

http://edit.europe.yahoo.com/config/mail?intl=uk

2. iti pui id-ul frumos acolo si parola

3. mai jos putin ai un cod pe care trebuie sa il scrii acolo

4! nu uita ca sa pui dupa id si...@yahoo.com ca altfek nu merge

5. dupa ce ai facut toate astea dai sing-in si astepti sa se incarce pagina

6. apare o pagina unde trebuie sa pui parola actuala si parola cea noua de 2 ori(minim 6 caractere)si dai ok

7.cu noua parola am reusit sa deblochez mesul. Sper ca pot ajuta pe cineva. sarbatori fericite