| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a întrebat:

Am o intrebare: Stiti ceva in neregula la cremele autobronzante? Eu folosesc Nivea si cam are efect. Fundista pentru cel mai clar raspuns.

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Nu cred ca este ceva in neregula.Cunosc persoane care folosesc de foarte mult timp si folosesc autobronzante de branduri mult m-ai ieftine decat Nivea. Din punctul meu de vedere cred ca poti sa il folosesti fara nici o teama.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
Nu e nimic rau in legatura cu ele daca le folosesti cu cap!

| pitikaaaa a răspuns:

Poi sincer si eu am folosit Nivea si dupa o luna(ca asa) mi-au aparut niste cojite pe piele(mi se lua pielea si era foarte aspra(ceva de genu). si pe langa asta mi se lua si din broz)probabil am eu pielea prea sensibil sau nu stiu...winking eu te sfatuiesc sa nu mai folosesti creme sau altceva mai bine ai sta la soare intre orele 8-10 sau 11(dim) si 4-8(seara)big grin e cel mai indicatbig grin acum uh faci cum crezi. Yo nu iti cunosc pielea deci nu shtyu ce efect poate avea crema pe pielea tawinkingdar ti-am zis cum e cel mai bine