| LoveItachi4Ever a întrebat:

Am o intrebare sunt in clasa a 7 a si nu stiu cu cine sa stau in banca cu varul meu care este cuminte la ore si ma distrez cu el in general sau cu o colega pe care am crezut o cea mai buna prietena dar mi a dat numarul la cineva sa ma injure la telefon din distractie, m a mintit icontinuu, a dat vina pe mine cand a facut prostii ceea ce mi a cauzat probleme cu profesorii, dar as vrea sa am si eu o BFF! Habar nu am ce sa aleg sau ma rog pe cine sa aleg! Ajutati ma repede va rog!

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna, acea fata nu o sa fie niciodata cea mai buna prietena a ta din moment ce face toate astea, o prietena nu face asa ceva, asta e clar, deci eu zic sa incerci sa te imprietenesti cu alte fete si sa stai in banca cu varul tauwinking

1 răspuns:
| LoveItachi4Ever explică:

Da dar problema este ca nu am cu cine si se pare ca acea fata nu mi a dat nr la necunoscuti si parca nu m as desparti de ea