| LoveItachi4Ever a întrebat:

Va rog ajutati-ma urgent imi trebuie raspunsul pana maine! Eu am stat din a 5 a cu multi copii si acum in a 7 a imi este draga o colega dar cu ea nu ma prea potrivesc eu buna la sport ea nu, eu ma distrez cu colegii ea nu, eu sunt printre cei mai populari din clasa ea cea mai nepopulara aproape sunt lucruri marunte dar pentru mine spun mult. Iar a doua mea optiune este verisorul meu care este bun la sport, ma distrez cu el, si mai este si printre cei mai populari din clasa si scoala. Habar nu am pe cine trebuie sa aleg iar maine trebuie sa ma hotarasc. Va cer sa ma ajutati pe cine sa aleg? Parintii mei spun ca este mai bine sa stau cu ruda pentru ca ea ma va ajuta si mai tarziu... sar cu colega merg intr o excursie si ea abia asteapta sa stau cu ea! Credeti ma ca este cu mult mai greu decat pare! Ajutati ma va rog. multumesc anticipat! :*:*

Răspuns Câştigător
| mgvr a răspuns:

Eu as alege-o pe colega...s-ar simti foarte rpost daca ai lasa-o

1 răspuns:
| TupacShakur a răspuns:

Si eu tot colega pentru ca s-ar supara rau. asa verisorul tau nu ar trebui sa se supere.
oricum bafta!