| adryanna_1984 a întrebat:

Am o maarree problema:acum cateva luni am intalnit un baiat prin intermediul celei mai bune prietene a mea.era prietenul ei. sh el rrom da e frumos rau.sh m-am indragostit de el.mai ales ca 'prietena mea' mereu cand se antalnea cu el ma lua cu ia.baiatul respectiv dupa ce s-a despartit de ia ma innebunea efectiv sa ma bag cu el. dar eu mereu ii ziceam ca nu pot ca tin cont de pritena mea pentru ca il iublove struck.sh ieri m-a sunat din nou sa ma bag cu el ca daca nu nu ma mai suna in viata lui da sa ii spun acum raspunsul etcc.sh pna la urma am cedat sh i-am spus DA.seara m-a sunat din nou ca sa imi spuna sa nu cumva sa ma antalnesc cu prietena mea a 2 zi ca vrea neaparat sa ma bata ca sa jurat etcc.sh l-am intrebat de unde stie si de ce sa ma bata ca inainte ma intelegeam bine cu ia? sh a zis ca discutia noastra de acum cateva ore a fost ascultata de eax(x(cand am auzit mia picat fatax(x(sh azi am vb cu prietena mea sh ma antrebat ca dc m-am bagat aseara cu baiatul acela.sh i-am zis ca nu m-am bagat cu el ca era o gluma etcccc si baiatul a fost de acord sa-mi sustina minciuna sh sa zicea ca noi 2 eram vorbiti dianainte.ca sa scap.sa ia mi-a spus mai multe ca sunt curva ca sunt vagaboanda etc.m-a facut cu ou sh cu otet de am anceput sa plang.cryingcryingsh mi-a zis ca poate o sa mai fim prietene dar numai dupa ce ma bate ca sa juratcryingcryingcryingsh mi-a zis ca oricum nu scap pentru ca mi-am batut joc de ia ca ia a pus pe mai multe persoane sa ma bata etcc

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Bine.Si acum intrebarea e ca tu ce o sa faci?
O sa stai de vorba cu parintii tai si o sa le spui totul iar ei cu calm o sa discute cu prietena ta si o sa ii spuna totul si poate o sa inteleaga.
Si ce daca ea nu m-ai e impreuna cu baiatul acela si de ce sa faca atata circ?
E geloasa? Pai daca e geloasa de ce i-a dat papuci baiatului? Sau poate baiatul i-a dat ei papucii.

3 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Pai cum sa m-ai vorbeasca cu ea daca a amenintat-o ca o bate si ca a pus mai multe persoane sa o bata.Si ce i-a facut atata de rau daca prietena ei nu mai era impreuna cu acel baiat.Bafta.si multumesc pentru fundita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om prost cica prietena ta sa te bata apoi sa fiti prietene laughing

| bittersweet_1621 a răspuns:

In primul rand ce i ai facut tu prietenei tale a fost foarte urat. Vorbeste cu ea, explica-i de ce ai facut asta!