| MihaiAlexandruEnache a întrebat:

Am o mare problema. Am o pagina pe facebook. Acum doua zile m-am certat cu o fata si a postat in cronologia sa un mesaj unde isi ruga prietenii sa imi raporteze contul ceea ce au si facut iar acum l-au inchis de tot.Nu ar fi asta problema, pot sa imi fac un cont nou si sa retrimit cereri prietenilor dar mai grav este ca nu mai am acces la pagina, eu fiind singurul admin.Ce sa fac? M-am gandit sa trimit un mesaj la facebook, sa spun ce s-a intamplt evenual sa imi verific contul in fata lor, la web de exemplu. Imi vreau contul si pagina inapoi insa nu stiu ce trebuie sa fac ((((

3 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Bună trimitele la ăia de la facebook un feedback probabil că ştii ce e ala când trimiţi un mesaj.
Mie o dată mi-au blocat contul şi nu ştiam ce se întâmplă le-am trimis un mesaj, peste câteva ore am primit răspuns.
Trebuie să le scrii in limba Engleza.
Ei îţi vor răspune in limba engleză, pe e-mailul tău verifică-l tot aşa în continuare, ei o să-ţi răspundă.
Baftă la recuperarea contului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie la facebook si o sa te lamureasca ei.

| Melcul a răspuns:

Cel mai bine ia legatura cu cei de la facebook si explica-le situatia.