| maryngeorge a întrebat:

Am o mare problema ieri am incercat sa-mi bag ceva pe stik si am observat ca nu-mi mai citeste sticul si nu ca nu lar citi dar nu-mi apare nimic nici in bara de start cand introduc sticul nu-mi apare nimic si am incercat altceva si am observat ca nu-mi mai citeste nici webul nimic il bag si nimic de parca nu l-am bagat l-am formatat pc si tot degeaba am si bluetooth pentru pc prin usb si nici pe acela nu-l vede nimic ajutati-ma si pe mine cu cateva idei mai am o sansa sa-l fac sau sa-mi iau o alta placa de baza

2 răspunsuri:
| maryngeorge explică:

Am incercat si tot nu merge

| R0nYk a răspuns:

Am eu o solutie:scoate bateria de la bios si las-o 30 min si sterge placile de ram de praf asa mi s-a intamplat si mie funda te rog?