| Fy_Ste_1999 a întrebat:

Am o mare problema nu mai imi trece ciclu am fost 4 zile normal si dupa n-am mai avut nimic am fost răcită o săptămână si am avut antibiotic am terminat tratamentul si mia revenit imediat ciclu a doua zi si imi curge de 2 săptămâni într una. in aceste 2 saptamani am fost la ginecolog mi-a facut un Control si mi-a luat niste analize mi-a spus că n-am nimic mi-a dat acasa sa fac 7 injecție hergomet am terminat injecțiile si imi curge încontinu spune-mi ce sa mai fac va rog mult de tot

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Reintoarce-te iar si iar, sau incearca sa mergi sa fii consultata si de un alt medic ginecolog. Este singura solutie ce se poate lua intr-un astfel de caz. Multa sanatate!