| xFaith a întrebat:

Am o mare problema.
O amica de`a mea vrea sa`si ia viata. din cauza ca are probleme cu parintii si cu un anume baiat.
Va implorr. ajutatim`a va rog sa o conving sa nu o faca. ea pur si simplu nu vrea sa asculte.

Răspuns Câştigător
| coxx a răspuns:

Trebuie sa ii spui ca ce vrea ea sa faca nu este in tocmai crestinesc!
sa ii spui ca u ai nevoie de ea
si parinti ei
sa ii spui ca acel tip nu e sg baiat de pe lume si ca nu o merita
... ca multi s-ar bucura sa pateasca ea ceva rau ( dusmani )
sa ii spui cat poate fi viata de frumoasa. si cu bune cu rele tr sa o traim cat ne este dat si ca poate multi oameni care sunt gravi bolnavi si-ar dori sa traiasca. iar ea nu vrea asta
... toti avem probleme in fam. nu cred ca exista o pers care sa nu aiba probleme
dar totusi pentru asta nu tr sa nu luam viata
sper ca te -am ajutat
succes!
funda?

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Anunta-i imediat pe parintii ei.