| Daniel235 a întrebat:

Deci am un prieten cu peste 4.5k abonati si are calitate foarte buna, pc foarte bun si foarte multa experienta in calculatoare si face si gaming si tutoriale pe canal, si pe langa mai face si concursuri multe adica chiar acum are un concurs cu un telefon si mai multe premii foarte frumoasa si o sa mai faca cu placi video scumpe, telefoane monitoare etc. El are nevoie de o promovare la un youtuber roman si nu mai gasesc youtuberi care fac promovari, normal contra - cost. Daca stiti va rog sa imi scrieti, dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trimite-i un mesaj la vloggeri mari de pe youtube. Conturile lor de facebook le găsești mereu în descriere.

| Daniel235 explică (pentru OnuOnulică):

Imi trebuie gameri nu vloggeri.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Daniel235):

Gameri, vloggeri tot creeator de conținut e și îl poate ajuta pe prietenul tău. Dacă le oferi o sumă frumușică de bani cu siguranță vor aceepta să îl promoveze.