| Clara_9356 a întrebat:

Am o mica mare problema.Cineva imi tot sparge parola de la messenger si nu stiu ce sa ma mai fac.Am schimbat intrebarile, parola numai zic, de vreo 10 ori numai saptamana asta.Nu as vrea sa renunt la idul meu. Exista vreo cale sa fac ceva? Dau funditaaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SuneteDeChitara a răspuns:

Odata ce a inceput sa iti tot sparga parola asa va continua.Parerea mea este urmatoarea: Fa-ti un alt id de mess si treceti toate adresele pe care la aveai pe celalat id si spune-le tuturor ca tu esti...sau fa-ti un id de mess asemanator...

3 răspunsuri:
| DontHaveANamee a răspuns:

Clara, tu crezi ca Yahoo este o companie chiar asa de proasta? Yahoo Messenger are o securitate foarte buna.Ori i-ai zis parola cuiva, ori ai pus niste intrebari la care pot raspunde si eu prin multe incercari.Sincer,in situatia asta, nu stiu ce poti face.

| Diiiidi a răspuns:

Da se poate! 1. nu zice la nimeni parola ta! 2.nu intra pe id-ul tau de la altcineva de acasa! si 3.cand iti schimbi parola pune si majuscule(A,B,G,HJ,F, H)litere mari, litere mici, semne (/;;}{&*(%^&$#@!) din astea si cifre 6743276452875
ex:Clarutzzza8892/:@
ceva de genu dar nu chiar pe asta! si mai ales sa nu zici la nimeni! pupic:* sper ca am fost de ajutor fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ţi-o sparge nimeni de fapt, ţi-o afla doar, ai un mic progrămel în pc numit Keylogger, adică cineva vede în permanenţă ce faci tu la pc, reinstlează sistemul de operare şi utilizează un antivirus bun...