| DιιιάLøvєs1Dツ a întrebat:

Am o mica mare problema sad. mi-am facut de curand o pag pe fb [ fan page mai exact ] si am 92 de like`uri. cum fac sa am mai multe? cum as putea face rost de publicitate? va rog dakma poate ajuta cineva. Ca as vrea ai eu sa fac jocuri dinalea. la care sa raspunda totusi cineva daca stiti ce vreau sa zic. Ms anticipat :*. ps : dau funda si voturi :*

1 răspuns:
| DrumAndBasee a răspuns:

Poti sa le spui prietenilor tai (daca nu ai facut asta deja) sau poti cere altor pagini sa iti faca publicitate (pe perete) si eu am o pagina si am nevoie de likeuri dar...nu stiu de ce sunt atat de importante?! big grin