| VanillaBear a întrebat:

Am si eu o intrebare mica :)
De curand mi-am inceput un blog si tot m-am gandit daca sa il arat si altora sau nu.
Problema este ca ma sfiez sa mi-l vada persoane pe care nu le cunosc sau care le cunosc dar sa nu stie ca este al meu(numele este bag deci nu si-ar da seama).

As vrea sa imi raspundeti desi la urmatoarea intrebare:
Unde as putea sa imi fac si eu "reclama" la blog dar nu sa enervez lumea sau ceva de genul.si sa fac publicitate pentru cei care chiar ar vrea sa il citeasca

! Scriu in engleza deci oricine stie engleza poate sa-l citeasca :)

Multumesc anticipat
xoxo Vanilla

P. S:Pentru cei care doresc sa stie:
http://elubelle.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| IngerAlb a răspuns:

Hey dragut blog.Incearca sa scrii des si poti incepe a face reclama.Cum? Incepe prin a lasa comenturi la alte bloguri, dar sa fie ceva care denota ca ai citit postarea nu doar "nice","bravo". Poti sa-ti inscrii posturile pe site gen cica.ro sau altele legate de bloguri. Puneti ca status adresa de blog ca prietenii sa te viziteze. Cel mai important! scrie fara a te gandi la publicitate si cu siguranta vei avea succceswinking

1 răspuns:
| nirvanacartof a răspuns:

Deci e super mega dragut.
Nu ai de ce sa iti fie rusine, astea sunt gandurile tale.happy