| FaraNumePls a întrebat:

Peste vreo doua saptamani am balul bobocilor si particip la Mister boboc. Ideea e ca nu prea am tupeu d-ala. Avem o proba in care trebuie să dansăm pe o melodie. Eu stiu sa dansez cat de cat pe melodia pe care mi-am ales-o, numai ca parca ma tine cineva laughing acasa cand sunt singur ma "rup" dar cand sunt in fața altora ma ia cu rau laughing sfaturi ceva?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa folosesti droguri ca risti sa cazi, sa se cheme salvarea sis a ajungi la spital descoperindu-se ca consumi droguri, iar viitorul iti este compromis.
Stiu ca la varsta asta tot ce zboara se mananca, dar trebuie sa te gandesti si la repercursiuni, care pot apare in cazuri de accident sau neplanificat.

| teo530 a răspuns:

Emoții doar. Te vei descurca și dacă iei iarbă vei dansa pe tavanlaughing.

| MadalinG99 a răspuns:

Salut, n-ai man stres, esti intre colegi. Pana la urma toti suntem oameni, daca ai noroc si iesi Mr. atunci ai sa ai gagici la greu. laughing