| IleftmyheartinTokyo a întrebat:

Ce reprezint pentru 2 prietene din copilarie cu care ink mentin legatura avand in vedere ca inainte eram prietene toate 3 iar acum ele 2 s-au mutat impreuna? Nu inteleg exact ce sunt pentru ele.Cu una m-am certat dar acum ne intelegem.Cand sunt cu ele simt oarecum ca exista o distanta. Pup si Funda.

4 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Se vede ca nu mai sunteti la fel de apropiate.
Poate ca atunci cand te-ai certat cu una dintre ele firul prieteniei s-a...rupt.Si chiar daca incerci sa faci totul ca la inceput inca se vad semnele rupturii.Nu incerca sa repari ceva ce e stricat pentru totdeauna.

Incearca sa vorbesti cu prietena cu care nu te-ai certat si spune-i ei aceste temeri si cere-i parerea.Intreab-o pe ea cum vede relatia dintre voi 3.

Incercati sa mai petreceti timp toate 3.Organizati intr-o seara o petrecere in pijamale si recuperati timpul pierdutAtunci vei vedea daca tu mai contezi sau nu pentru ele. Poate distanta si-a spus cuvantul.

| SunShine a răspuns:

Poate ele doua sau hotarat sa ramana impreuna doar ele doua si nu au mai vrut sa vb cu tine sau poate u pentru ele esti o simpla prietena sau daca nu inca mai esti buna prietena a lor le poti si intreba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mi se pare normal daca tu ai parasit grupul... e normal.Acum tu vei fi oaia neagra intr-un fel in special daca te-ai certat cu una. Ce sa zic cred ca nu are rost sa mai stai dupa fundul celor doua daca te tin la distanta. Daca iti erau prietene adevarate nu te excludeau ceara daca te-ai fi mutat in celalalt capat a lumii

| Adelina309 a răspuns:

Un lucru e clar.nu-ti sunt prietene adevarate.nu ti-au fost adica