| Lilianne a întrebat:

Am o mica problema. Aproape de fiecara data cand imi apare un cos ceva mai mare, dupa ce dispare imi ramane o pata sau un semn in urma lui, chiar si cand nu l-am atins.Stie cineva un produs CU ADEVARAT bun pentru aceste pete, si care, de preferat, sa nu ma coste cat alocatia pe un an? Am folosit Garnier Roll On pentru cosuri si pete dar nu prea m-a ajutat.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xXxRaduxXx a răspuns:

Mie cand imi apare un cos de obicei folosesc mai intai -invizible blemish Corrector ceva gen rimel(tot cu un bat din ala lung e si cu un burete in capat) apoi cu Blemish Stick(ceva ce are forma de ruj e foarte bun ca "Ascunde" cosurile fiind de culoarea pielii) ambele fiind de la "clearskin" avon... nu stiu daca am zis bine cu ce seamana eu fiind baiat si nu prea le am cu cosmeticelehappy oricum isi fac treaba...garnier e degeaba cu el sau fara tot aia e(proprie experienta)