| Anonimity a întrebat:

Am o mica problema.Iau antibiotice si la scoala am baut cu colegii, ce e drept am luat doar doua guri de vin.Credeti ca se poate intampla ceva? in momentul acela am uitat ca iau antibiotice...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vor mai avea efect antibioticele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar inceteaza sa mai bei alcool. Si imi pare rau, dar nu este deloc recomandat sa bei lapte in timp ce iei antibiotic pentru ca diminueaza efectul multor medicamente.

http://www.click.ro/......44604.html

aici ai mai multe detalii despre asta.

O zi placuta!

| motan444 a răspuns:

Nu, fii calm dar daca totusi te simti rau bea niste lapte proaspat de vaca

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Nu-si mai fac efect, atata tot! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?