| GuGu123 a întrebat:

Buna TPU.Cam acum 10 minute am baut dintr-un tymbark mucegait si nu am vazut.Am luat cam 2-3 guri din el.Se poate intampla ceva?
Aici aveti o poza : https://imgur.com/a/dnAuy

1 răspuns:
| KanameKuran a răspuns:

Stai linistit, pentru astfel de situatii ai sistem imunitar. Gandeste-te la toti cei care mananca branza cu mucegai sau salamuri mucegaite si nu au nimic. Desi e adevarat ca e un tip special de mucegai.

Daca incepi sa ai febra, mergi la doctorul de familie si spune-i ca ai baut suc mucegait.