| Yui666 a întrebat:

Am o mica problema. Nu mi se aprinde monitorul desi unitatea merge. Pur si simplu ma jucam si imi apare ceva (nu mai stiu ce exact) si ca trebuie sa dau restart siiiii da sa isi dea restart dar monitorul nu se mai aprinde. Am apasat pe butonul de restart dar nimic. Am scos si bagat iar toate cablurile dar degeaba. Nu stiu ce sa fac, daca ma poate ajuta cineva;-; pls

2 răspunsuri:
| kermit1312 a răspuns:

E posibil sa fie un virus

| SzaboAntoni a răspuns:

Încearcă cu un alt monitor/televizor, daca funcționează înseamnă că este de la monitor, dar daca nu atunci ar putea fi de la placa video